KIRÉ SKIN to znacznie więcej niż marka kosmetyczna. To styl życia w najpiękniejszym wydaniu, łączący zdrowy egoizm, zamiłowanie do tego co piękne i przyjemność odnaleziona w dbaniu o siebie i swoje potrzeby.

Nazwa marki pochodzi od słów „kirei hada”, które po japońsku oznaczają „piękna skóra”. Wierzymy, że dbanie o siebie i pragnienie, by czuć się dobrze i pięknie w swojej skórze to nie jest puste skupianie się na wyglądzie czy zwykła próżność. To nieodłączny element szczęśliwego, zdrowego i świadomego stylu życia.

 

Glow and rule the world

#1 Nie bój się odkrywać

Podróż może mieć wiele wymiarów. Może być nią wyprawa na drugi koniec świata lub delikatny zapach serum na skórze pobudzający zmysły i przywodzący na myśl najdalsze zakątki globu.

#2 Doświadczaj

Pielęgnacja skóry i wyglądu może być dla Ciebie źródłem przyjemności. Szczęście może dawać gładka w dotyku skóra po zastosowaniu peelingu, delikatny glow po wklepaniu toniku, miękkość skóry wyczuwalna opuszkami palców po zaaplikowaniu kremu, czy rozkoszne uczucie ukojenia po nałożeniu maski nawilżającej.

#3 wydobądź blask

Sekretem czucia się pięknie w swojej skórze jest nie tylko właściwa pielęgnacja, ale też wiara w siebie. Rozpieszczaj swoją skórę, wysypiaj się, realizuj marzenia, pozwalaj sobie na chwilę oddechu i relaks, otaczaj się pięknem w każdym jego znaczeniu.

#4 każda skóra jest piękna

Zmień swój sposób myślenia o skórze. Ludzka skóra nie jest doskonała: ma teksturę, mniejsze lub większe pory, wydziela sebum, miewa przebarwienia, zmarszczki, zdarzają jej się wypryski, znamiona, blizny i pieprzyki. I to jest okej. Każda skóra zasługuje na szacunek i miłość. Ok jest też, gdy pragniesz poprawić jej wygląd.