Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Warszawa, dnia 23.05.2018 roku

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (zwanym dalej „RODO”).

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Kire Skin Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Ul. Okólnik 11a/23, 00-368 Warszawa, (zwany dalej

„Administratorem”).

2. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych może się Pani/Pan skontaktować z Administratorem za pośrednictwem:

a) poczty elektronicznej: anna.ciezkowska@kireskin.com, my.tran-kudla@kireskin.com

b) listownie: Okólnik 11a/23, 00-368 Warszawa

W szczególności może się Pani/Pan kontaktować z Administratorem w powyższy sposób w celu realizacji swoich praw, o których mowa w punkcie 6 lub w celu wycofania zgody, o czym mowa w punkcie 7.

3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu sprzedaży produktów kosmetycznych i toaletowych, odzieży i obuwia, perfum i kosmetyków,

zegarków, zegarów i biżuterii oraz pozostałych artykułów użytku domowego zgodnie z zakresem złożonego zamówienia, na podstawie Pani/Pana zgody (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa lub do czasu wycofania przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie.

5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:

a) podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora, w szczególności usługi informatyczne lub marketingowe, którym Administrator powierzy przetwarzanie

danych osobowych,

b) pracownicy i współpracownicy Administratora.

6. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

7. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych tj. do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

9. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. W przypadku nie podania swoich danych konsekwencją dla Pani/Pana będzie przerwanie procesu sprzedaży produktów kosmetycznych i toaletowych, odzieży i obuwia, perfum i kosmetyków, zegarków, zegarów i biżuterii oraz pozostałych artykułów użytku domowego zgodnie z zakresem złożonego zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl